Állásajánlat megosztása

  Munka részletei

Forklift Operator

Komplett logisztikai szolgáltatásunkat átölelő árumozgatási feladataink ellátására keresünk gyakorlattal rendelkező targoncavezetőket, sorkiszolgálókat. Feladatuk a precíz árukezelés mellett a gyártósorok zavartalan működésének biztosítása érdekében a megfelelő áru, megfelelő időben, megfelelő helyre történő kiszállítása.

Feladatok:

  • árubeérkeztetés és árukiszállítás során a szállítóeszközökről történő áruleszedés és árufelrakás
  • raktári árukészlet tárhelyre történő be- és kirakatolása a vállalatirányítási rendszer útmutatásai alapján
  • rakatképzés és minden egyéb a raktér működtetésével kapcsolatos anyagmozgatás
  • gyártósori anyagellátás biztosítása meghatározott termelési terv alapján

Elvárások:

  • minimum befejezett  általános iskolai tanulmányok (8 osztály)
  • szakirányú OKJ bizonyítvány (építő- és anyagmozgató gép kezelője/ targoncavezető, emelőgépkezelő, könnyűgépkezelő, nehézgépkezelő)
  • A-sorszámú jogosítvány
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány

Kompenzáció

A syncreon egy növekvő nemzetközi szervezeten belül kínál izgalmas és kihívást jelentő munkaköröket. Arra törekszünk, hogy lokálisan és globálisan is a megfelelő embereket vegyük fel és fejlesszük; miközben kötetlen légkörben serkentjük a személyes fejlődést és az önfejlesztést. A piacon versenyképes kompenzációs csomagot kínálunk.

A syncreonról

A syncreon testreszabott, előremutató és volumen szempontjából rugalmas megoldásokat nyújt a globális járműipari és technológiai márkák élvonalának, így például a Jaguar Land Rovernek, a Harley Davidsonnak, a BMW-nek, a Dellnek, a Xeroxnak és a Canonnak. Olyan külső logisztikai szolgáltatási (3PL) és ellátásilánc-szolgáltatási (4PL) megoldásokat biztosítunk, amelyek épp olyan gyorsan alkalmazkodnak, amilyen gyorsan az ágazat és a piac fejlődik. A syncreon több mint 60 éve adja egyedi és innovatív szakértelmét a következőkhöz: szerződéses logisztikai szolgáltatások, raktárkezelés, a gyártás helyszínét célzó beérkező logisztika, visszutas és javítási logisztika, exportcsomagolás, másodpiaci szolgáltatások, teljesítési szolgáltatások és szállítás. Ma több mint 14 000 munkavállalónk van, akik több mint 100 telephelyen dolgoznak világszerte, és nagyra értékelik a támogató kultúránkat, valamint a munka és a magánélet egyensúlya, az emberek fejlesztése és a kiemelkedő karrierlehetőségek melletti elkötelezettségünket. Kérjük, további információkért látogasson el a következő oldalra: www.syncreon.com

Munkaerő-felvételi folyamat

A toborzási folyamatban előrehaladásra kiválasztott jelölteket további értékelő és kiválasztási folyamatba vonthatjuk be, illetve további információk megadását kérhetjük. A vonatkozó helyi jogszabályokkal összhangban minden munkaajánlatnak feltétele lehet a kért ellenőrzések elvégzése és a releváns dokumentumok bemutatása.