Betöltés...

Állásajánlat megosztása

  Munka részletei

Targoncavezető

Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégákat targoncavezető munkakörbe. Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

A munkakörről

Feladatok:

•    Komissiózás targoncával, rendelések kigyűjtése és összekészítése RF eszköz segítségével
•    Raktáron belüli árumozgatás
•    Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
•    Egyéb raktári feladatok
•    Raktári rend fenntartása

Elvárások:

•    Min. 8 általános iskolai végzettség
•    OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány: gyalogkíséretű (3312), vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncákra
•    Magyar nyelvtudás
•    Precizitás
•    Jó fizikai állóképesség
•    Feddhetetlen előélet

Amit kínálunk:

•    Azonnali munkakezdés
•    Munkavégzés hétfőtől péntekig (szabad hétvégék)
•    Egyműszakos munkarend: 8.00 – 16.30
•    Cafetéria és bónusz a próbaidő alatt is
•    Bruttó 372.000 Ft éves Cafeteria keret (választható: SZÉP-kártya, ovi/bölcsi támogatás, készpénz kifizetés)
•    15 Ft/km munkába járás támogatása
•    Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel), saját állományban
•    Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
•    Kislétszámú csapatok, családias hangulat
•    Kávékártya 1.500 Ft/hó feltöltéssel (próbaidő alatt is)
•    Teát, frissítőt biztosítunk
•    Stabil, nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye:

syncreon Technology Hungary Kft.
2360 Gyál, Prologis Ipari Park (M0 és M5 találkozásánál)

További információ

Jelentkezés: jobs-budapest-gyal@syncreon.com
A felvételi folyamat egy tesztírással egybekötött interjú!

Kompenzáció
A syncreon egy növekvő nemzetközi szervezeten belül kínál izgalmas és kihívást jelentő munkaköröket. Arra törekszünk, hogy lokálisan és globálisan is a megfelelő embereket vegyük fel és fejlesszük; miközben kötetlen légkörben serkentjük a személyes fejlődést és az önfejlesztést. A piacon versenyképes kompenzációs csomagot kínálunk.

A syncreonról
A syncreon testreszabott, előremutató és volumen szempontjából rugalmas megoldásokat nyújt a globális járműipari és technológiai márkák élvonalának, így például a Jaguar Land Rovernek, a Harley Davidsonnak, a BMW-nek, a Dellnek, a Xeroxnak és a Canonnak. Olyan külső logisztikai szolgáltatási (3PL) és ellátásilánc-szolgáltatási (4PL) megoldásokat biztosítunk, amelyek épp olyan gyorsan alkalmazkodnak, amilyen gyorsan az ágazat és a piac fejlődik. A syncreon több mint 60 éve adja egyedi és innovatív szakértelmét a következőkhöz: szerződéses logisztikai szolgáltatások, raktárkezelés, a gyártás helyszínét célzó beérkező logisztika, visszutas és javítási logisztika, exportcsomagolás, másodpiaci szolgáltatások, teljesítési szolgáltatások és szállítás. Ma több mint 14 000 munkavállalónk van, akik több mint 100 telephelyen dolgoznak világszerte, és nagyra értékelik a támogató kultúránkat, valamint a munka és a magánélet egyensúlya, az emberek fejlesztése és a kiemelkedő karrierlehetőségek melletti elkötelezettségünket. Kérjük, további információkért látogasson el a következő oldalra: www.syncreon.com

Munkaerő-felvételi folyamat
A toborzási folyamatban előrehaladásra kiválasztott jelölteket további értékelő és kiválasztási folyamatba vonthatjuk be, illetve további információk megadását kérhetjük. A vonatkozó helyi jogszabályokkal összhangban minden munkaajánlatnak feltétele lehet a kért ellenőrzések elvégzése és a releváns dokumentumok bemutatása.