Ładowanie...

  Szczegóły pracy

Specjalista ds. Płac

Firma syncreon jest dostawcą specjalistycznych usług logistycznych dla branży przemysłu motoryzacyjnego i technologicznego. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności i sprawności, które umożliwiają naszym Klientom osiągnąć najwyższą wydajność w ich działalności. Ponadto zajmujemy się serwisem i naprawą sprzętu elektronicznego tj. elementy składowe bankomatów, drukarki laserowe, systemy kasowe POS (Point Of Sale). W związku z rozwojem naszego oddziału w Żarach poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników;
  • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, sporządzanie list płac;
  • Przygotowywanie dokumentacji i sprawozdań dla ZUS, GUS, US, PFRON;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych i merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie obszaru HR;
  • Wsparcie ksiegowań
  • Kontakt z urzędami i audytorami zewnętrznymi w obszarze HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość zasad i przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS, PFRON;
  • Znajomość programu Płatnik, MS Office oraz systemów kadrowo-płacowych;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Sumienność i dokładność;
  • Komunikatywność.mile widziana znajomość języka angielskiego;

Dodatki do wynagrodzenia

syncreon oferuje interesujące i wymagające stanowiska pracy w rozwijającej się organizacji o zasięgu światowym. Robimy wszystko, aby zatrudniać i rozwijać odpowiednich ludzi, zarówno na poziomie lokalnym jak i globalnym, stymulując rozwój osobisty i samorozwój w miłej atmosferze pracy. Oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.

O firmie

syncreon proponuje rozwiązania dostosowane do klienta, innowacyjne i skalowalne. Korzystają z nich wiodące światowe firmy motoryzacyjne i technologiczne, takie jak Jaguar Land Rover, Harley Davidson, BMW, Dell, Xerox i Canon. Proponujemy rozwiązania z dziedziny usług logistycznych świadczonych przez stronę trzecią (3PL) i czwartą (4PL), które błyskawicznie dostosowują się do potrzeb przemysłu i rynku. Od ponad 60 lat syncreon oferuje unikalne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie logistyki kontraktowej, gospodarki magazynowej, zaopatrzenia linii produkcyjnych, logistyki zwrotnej i napraw, pakowania towarów na eksport, obsługi posprzedażnej oraz realizacji transportu. Obecnie zatrudniamy ponad 14000 osób w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie. Nasi pracownicy deklarują zadowolenie z panującej w firmie, pełnej wsparcia atmosfery. Dążymy do zachowania równowagi między życiem osobistym a zawodowym oraz oferujemy możliwości rozwoju zawodowego i awansu.  Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.syncreon.com

Proces rekrutacji

Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu procesu rekrutacji mogą zostać poddani dalszej ocenie   i/lub poproszeni o dostarczenie dodatkowych informacji. Oferty zatrudnienia mogą być uzależnione od pozytywnej weryfikacji i dostarczenia wymaganych dokumentów zgodnie z obowiązującymi lokalnie przepisami.